Skubekime daryti gera !

Socialiniai tinklai

Asmens informacija

Donate quickly and securely with Stripe

How it works: A Stripe window will open after you click the Donate Now button where you can securely make your donation. You will then be brought back to this page to view your receipt.

Terms

Aukos suma: 100,00€

Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
2024 m.

SAMARIETĖ SENJORĖ: „KŪRYBA – VISADA KARTU“

Nemažai talentų turinti Kauno samarietė Ramutė Liepinienė savo kūrybinę veiklą tęsia ir toliau, o ja džiugina ir bendraminčius Suaugusiųjų dienos centre. Vienas naujausių darbščiosios kaunietės darbų – „Metų laikai“. Tai kruopštus įvairiomis technikomis atliktas kūrinys, atspindintis mūsų šalies kraštovaizdžio pokyčius.

Pradinių klasių mokytoja virš keturiasdešimt metų dirbusi Ramutė įvairius meninius darbelius kuria nuo jaunystės: dekoruoja, karpo, margina, siuvinėja, siuva, mezga, taip pat rašo eilėraščius, gamina atvirutes. „Mano tikslas – neapsileist kūrybine prasme, vis kažką kurti, o ir idėjų nestinga. Namuose turiu daug medžiagų, priemonių būsimiems darbeliams, tad galiu ir toliau kurti grožį“, – sako Ramutė.

Kaunietė menine veikla užsiima ne iš komercinių paskatų, o tai daro savo malonumui. Pasak Ramutės, eilėraščius ji rašo atėjus įkvėpimui, todėl kartais tenka viską mesti ir atėjusias mintis eiti užrašyti. O kruopštesnei veiklai pasiskiria laiką. „Esu parašiusi nemažai eilėraščių apie senjorų gyvenimą. Mėgstu humorą, todėl vis įpinu jo į eiles. Savo darbelius parodau, eiles paskaitau ir Kauno samariečiams“, – kūrybos teikiamą naudą įvardija samarietė.

Leave A Comment

Your Comment
All comments are held for moderation.