KAUNO SAMARIEČIŲ SOCIALINĖS DIRBTUVĖS

Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyrius teikia socialinių dirbtuvių paslaugą projekte „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ (projekto Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001) darbingo amžiaus žmonėms su proto ir psichikos negalia.
Dirbtuvėse sudaromos galimybės padedant specialistams įgyti darbinius įgūdžius atliekant realias darbo užduotis, taip didinant dalyvių galimybes įsidarbinti atviroje darbo rinkoje.

APIE PROJEKTĄ

Socialinės samariečių dirbtuvėlės, tai projektas, kurio metu mažiname žmonių su negalia socialinę atskirtį bei padedame jiems ugdyti socialinius, darbinius, savarankiško gyvenimo, finansinio raštingumo įgūdžius. Pagrindinis mūsų partneris Decoday padeda žmonėms su psichikos negalia - sukurti jiems darbo aplinką, kurioje vystomi atsakingumo ir kruopštumo gebėjimai. Dirbtuvėlėse visi dalyviai dirba kartu, taip gerinami socialiniai gabumai ir mažinama socialinė atskirtis. Dirbtuvėlių lankytojai du kartus per savaitę kartu lanko sporto užsiėmimus, kartu organizuoja ir švenčia įvairias šventes.

Institucinės globos pertvarkos projekto antrasis etapas - projektas „Nuo globos link galimybių: bendruomeninių paslaugų plėtra“ (projekto Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-03-0001), finansuojamas iš Europos socialinio fondo. Jį nuo 2020 m. gegužės pradžios įgyvendina Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

Šio projekto tikslas – bendruomeninių paslaugų plėtra darbingo amžiaus asmenims su psichikos/proto negalią.

Planuojamas projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2020-05-01 – 2023-04-30

VEIKLA

Dirbtuvių dalyviai kruopščiai ir kokybiškai atlieka įvairius pakavimo darbus: pakuoja įvairias detales, bižuterijos gaminius, suvenyrus, lanksto kartonines, popierines pakuotes, deda etiketes, klijuoja kainų, akcijų, firminius lipdukus ir pan.

Nuolat ieškome socialiai atsakingų verslo atstovų, kurie norėtų prisidėti prie neįgaliųjų integracijos į visuomenę ir darbo rinką, bei suteikti jiems galimybę dirbti ir tobulėti.

Susisiekite

Šv. Gertrūdos g. 8A, Kaunas, 44260

Projektas sėkmingai užbaigtas 2023-06-30
Svetainėje naudojami sausainukai. Susipažinkite su mūsų privatumo politika.