DARBAS SU VAIKAIS

2019.04.09. Velykinės kūrybinės dirbtuvės
2019.04.09. Velykinės kūrybinės dirbtuvės

Velykinės kūrybinės dirbtuvės

 

 

Artėjant gražiausiai ir svarbiausiai pavasario šventei, pražystant žiedams ir sužaliuojant gamtai, pradedame ieškoti , kaip jaukiai ir išskirtinai papuošti savo namus, aplinką. Mielos ir unikalios puošmenos sukurtos savo rankomis, visuomet patrauklios ir suteikia šilumos.

Kauno Senamiesčio progimnazijos aktų salėje vyko velykinės kūrybinės dirbtuvės, kuriose dalyvavo Kauno samariečių dienos centro “Užuovėja” vaikai, progimnazijos moksleiviai su tėveliais, centro bendruomenės nariai. Gausus būrys į renginį susirinkusių dalyvių ne tik susipažino su populiariausiu dekoravimo vašku būdu, bet ir patys išbandė šį iš kartos į kartą perduodamą senovės lietuvių marginimo būdą. Dalyviai išmoko ir šiuolaikinės dekoravimo technikos – tai servetėlių klijavimas ant kiaušinių. Senųjų marginimo tradicijų bei šiuolaikinio dekoravimo stilistikos simfonija puikiai derėjo tarpusavyje bei sukūrė harmoningą šventinę nuotaiką bei aplinką.

Šių kūrybinių dirbtuvių veikla, darbo priemonės finansuojamos iš projekto „Kauno miesto ateities pokyčių kūrymas“, kurį  finansuoja programa „Iniciatyvos Kaunui“.

 

Nuotraukos - Regitos Yakobchuk