APIE MUS » SKELBIMAI

2019.04.15. DAROM 2019
2019.04.15. DAROM 2019

DAROM 2019 VYKS BALANDŽIO 27d. 10val.

 

 

Kaip dalyvauti?

www.mesdarom.lt išsirinkite norimą tvarkyti tašką (taškus vis papildome). Registruokitės sistemoje prie taškų (Taškų dalyvių skaičius neribojamas. Taškai ATVIRI ir vienai asmenų grupei atskirai nerezervuojami. Registracija galioja iki balandžio 26 d. 24h). Akcija vyksta viešosiose erdvėse - oficialiuose, su savivaldybėmis suderintuose taškuose.

Priemonės:

Šiukšlių maišų bus oficialiuose taškuose, bet nesame užtikrinti, kad tikrai visiems pakaks, todėl siūlome turėti ir savų.

Atsineškite daugkartines sodo pirštines sau ir draugui. Gali prireikti grėblio, karučio, vaistinėlės.

Taip pat siūlome atsinešti daugkartinę gertuvę su vandeniu ar termosą su arbata.

Sauga:

Kviečiame rūpintis savo saugumu ir neimti neaiškių daiktų, švirkštų, šukių ir pan. Radus įtartiną daiktą ar susižeidus kreiptis 112.

Maistas:

Galite susiorganizuoti draugišką pikniką po tvarkymosi, tačiau prašome vengti vienkartinių indų! Juk susitvarkius nesinori sukurti dar daugiau šiukšlių, tiesa?

Ar yra galimybė pridėti savo tašką?

Viskas priklauso nuo Jūsų savivaldybės. Vilniaus miesto savivaldybėje ši galimybė yra tik tokiu atveju, jei patys pasirūpinsite atliekų išvežimu. Kitose savivaldybėse galima derinti taškus su savivaldybe ar seniūnija. Galite registruoti tvarkytiną tašką mūsų svetainėje www.mesdarom.lt Būtinai sulaukite patvirtinimo, kad taškas tapo oficialiu. Nesuderinus taško, iš jo atliekos nebus vežamos!

Ar galima tvarkytis kitu laiku?

Vilniaus mieste - tik pasirūpinus surinktų atliekų sutvarkymu patiems. Prašome nemesti atliekų į bendrus konteinerius (info: www.vaatc.lt). Kitose savivaldybėse galima paderinti ir kitą laiką su savivaldybe ar seniūnija.

 

 

Daugiau informacijos www. mesdarom. lt + 37063179679 [email protected] mesdarom. lt