APIE MUS » SKELBIMAI

2019.03.01. Kovo 12-17 d. į Nacionalinio Kauno dramos teatro erdves sugrįžta festivalis „Nerk į teatrą“
2019.03.01.  Kovo 12-17 d. į Nacionalinio Kauno dramos teatro erdves sugrįžta festivalis „Nerk į teatrą“

Kovo 12-17 d. į Nacionalinio Kauno dramos teatro erdves sugrįžta festivalis „Nerk į teatrą“. ; KOVO MĖN.REPERTUARAS;

   

Kovo 12-17 d. į Nacionalinio Kauno dramos teatro erdves sugrįžta festivalis „Nerk į teatrą“. Po ilgesnės nei metų pertraukos, devintąjį sezoną skaičiuojantis festivalis išaugo į brandų tarptautinį įtraukiančio teatro renginį – jo programoje trijų užsienio trupių pasirodymai, eksperimentinė premjera ir gausybė dirbtuvių įvairaus amžiaus dalyviams.

 

Premjera Kaunas Wi-Fi su zombių dirbtuvėmis, airių, norvegų trupių spektakliai vaikams, kontraversiškasis šiauliečių „Mindaugas“ ir į teatro rėmus netelpantis Izraelio trupės darbas „A hole-Fuckin Loser“.

Apie 40 skirtingų renginių. Teatro dirbtuvės ir naktinės dirbtuvės. Jaunimo zona ir pop-up programa.

 

Apie viską plačiau pranešime.

 

Mes laukiam nekantriai ir nuoširdžiai kviečiame.

 

Beje, nuo kovo  5 d. Kauno miesto ties Vilniaus gatve esančioje požeminėje perėjoje lauks festivalio instaliacija. Kovo 5-9 d. Kauno mieto viešajame transportu naudosis pagrindinis festivalio talismanas – naras.      

 

 

Festivalis NERK Į TEATRĄ: interaktyvus pavasario teatre pranašas

Kovo 12-17 d. į Nacionalinio Kauno dramos teatro erdves sugrįžta festivalis „Nerk į teatrą“. Po ilgesnės nei metų pertraukos, devintąjį sezoną skaičiuojantis festivalis išaugo į brandų tarptautinį įtraukiančio teatro renginį – jo programoje trijų užsienio trupių pasirodymai, eksperimentinė premjera ir gausybė dirbtuvių įvairaus amžiaus dalyviams.

 

Svečių spektakliai jauniesiems žiūrovams: nuo aktualijų iki oro akrobatikos

„Iš rutinos nerk į teatrą“ – kviečia festivalio organizatoriai. Jau devintasis festivalis-mugė šiemetinėje programoje jungia geriausią patirtį ir naujoves – su teatro veiklomis supažindinančias skirtingas dirbtuves ir užsienio programą – trupių iš Airijos („Fidgetfeet“), Norvegijos („Kompani13“) ir Izraelio pasirodymus. Jie skirti ne tik vaikams, bet ir suaugusiųjų publikai.

„Labai džiaugiamės, kad festivalio dalyviai pamatys įtraukiančio teatro principais kuriančių trupių pasirodymus. Štai norvegai – „Kompani13“– parodys du spektaklius – lėlių spektaklį be žodžių „Plūduriuoki“ ekologijos tema ir žaismingą pastatymą „Romeo ir Džiuljeta“. Į festivalio kvietimą atsiliepė ir trupė „Fidgetfeet“ iš Airijos, pristatysianti mums dar neįprasto žanro – oro akrobatikos spektaklį vaikams „Skrajojančios plunksnelės“. Įdomu, kad šis spektaklis sukurtas koprodukcijos principu su bičiuliais – islandų trupe „Bird&Bat“. Trupių pasirodymai – mūsų intensyvaus domėjimosi įtraukiančio teatro principais vaisius. Kiek teko matyti tokio pobūdžio spektaklių, jie pasižymi stipria įtaiga ir paveikumu, nes žiūrovas nepaliekamas pasyviai stebėti. Kiekvienas spektaklis nagrinėja konkrečiai amžiaus grupei aktualias temas: šeimos svarbą, tradicijas, norą būti priimtu ir mylimu, atsakomybę už įvykius. Labai realu, kad dešimtajame „Nerk į teatrą“ turėsime ir pas mus šiuo principu sukurtą spektaklį šeimai arba jaunimui, nes bendradarbiaujame su režisiere Agne Sunklodaite. Beje, mažieji galės pamatyti ir A. Sunklodaitės kūrybos spektaklį „Aplink pasaulį 2“, – sako Vadybos skyriaus vadovė Agnė Burovienė.

Į improvizuotą kelionę „Aplink pasaulį 2“, kurioje daug muzikos, fantazijos šėlsmo ir žaidimų vykstama kovo 14 d. 10.00 ir 12.00 val. Rūtos salėje.

Muzikinis airių trupės oro akrobatikos spektaklis „Skrajojančios plunksnelės“ („Strange Feathers“), pasakojantis kaip du paukšteliai mokosi skraidyti, žiūrovams nuo 18 mėn. iki 7 m. rodomas kovo 16 d. (šeštadienį) 15.00 ir 17.00 val. Publika įstabius akrobatinius ir šokio judesius stebės sėdėdama ant Didžiosios scenos, tad vietų skaičius ribotas.

„Kompani13“ iš Norvegijos spektaklį „Plūduriuoki“ („Float“) dedikuoja žiūrovams nuo 4 m. Jame mažiesiems suprantamai pasakojama apie labai svarbius dalykus – gamtos trapumą, žmogaus atsakomybę ir viltingą ateitį. Vizualūs ir edukaciniai pasirodymai vyks kovo 16 d. Mažojoje scenoje 10.30 ir 12.00 val.

Kitas šios trupės spektaklis „Romeo ir Džiuljeta“ yra skirtas jaunuoliams nuo 12 m. Be prabangių kostiumų, spalvingų dekoracijų ar šviesų efekto – čia visus vaidmenis meistriškai atlieka du aktoriai, kurie visiems gerai žinomą Šekspyro pjesę pasakoja naudodami savo balsą, rankas ir kūną. Spektaklyje nelieka pasyvių stebėtojų! Pasirodymai anglų kalba – kovo 15 dieną 13.00 ir 15.00 val. Rūtos salėje.

Festivalio premjera su zombiais ir neformato spektakliai

Festivalyje nekantriai laukiama kūrybinės komandos iš Izraelio premjeros pavadinimu „Kaunas Wi-Fi“ ir specialiai į Kauną atvežamo spektaklio „A-hole Fuckin Loser“ – jie rekomenduojami sulaukusiems 16 metų ir vyks anglų kalba. Abu spektaklius jungia jauno menininko Arielio Sereni Browno vardas. Taip pat „Nerk į teatrą“ dalyviai pamatys Valstybinio Šiaulių dramos teatre neseniai pristatytą tarptautinės komandos premjerą „Mindaugas“ (rež. Nikolas Darnstädt, Vokietija).

Spektaklio-teatrinio eksperimento 3D formatu „Kaunas Wi-Fi“ idėja gimė atvirame kūrybos procese, įtraukiant miesto bendruomenę ir Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius. Vasario 14 dieną vykusios interaktyvios zombių dirbtuvės sulaukė itin gausaus būrio skirtingo amžiaus dalyvių, kurie įsijungė į spektaklio audinį – dalyvavo vaizdo epizodų ir scenarijaus rašymo kūrime. „Su Arieliu susipažinau Izraelyje vykusiame festivalyje „Isra-Drama“ po jo spektaklio „A-hole Fuckin Loser“. Labai įdomūs pasirodė jo naudojami techniniai sprendimai, multimedijos ir tuo pačiu perskaitoma spektaklio mintis. Pakviečiau Arielį ir jo komandą į mūsų festivalį, juolab, kad jo kūrybos procesas – labai atviras – tarsi dienoraščio užrašai, pildomi stebint naują aplinką, kaupiant įspūdžius ir panašiai. Tokia bus ir „Kaunas Wi-Fi“, rezidencijos teatre metu gimusi premjera. Ją rekomenduočiau visiems, kurie nori atšviežinti savo žinias apie teatrą ir yra atviri netikėtumams. O jų tikrai bus šiame spektaklyje“, – teigia teatro vadovas.

Išties, unikalu, kad pjesės „Kaunas Wi-Fi“ rašyme dalyvavo apie 60 žmonių: dirbtuvių metu gimę tekstai buvo verčiami į anglų kalbą ir virto komiksus primenančiu scenarijumi. Neįtikėtino teatrinio vyksmo, kurio metu bus atliekama gyva DJ Yogg iš Izraelio muzika, premjera vyks kovo 9 ir 10 dienomis, ir dar du rodymus bus galima pamatyti tik festivalio programoje – kovo 12 d. 19 val. ir kovo 13 d. 14 val.

Kovo 15 d. vakarą Didžiojoje scenoje rodomas labai netradicinis šiauliečių spektaklis „Mindaugas“. Šis pastatymas nėra įprasta interpretacija ar klasikos „sušiuolaikinimas“. Tai spektaklis-provokacija, veikiantis žiūrovą visais jutiminiais kanalais. Savo gigantiška scenografija, mistiška atmosfera, pribloškiančiu atlikimu, muzikos ir vaizdo derme „Mindaugas“ nuo pat pirmųjų scenų įtraukia į pirmapradį, uždarą ir nenuspėjamą teatro magijos pasaulį. Rekomenduojamas auditorijai nuo 14 metų.

Festivalio uždarymą kovo 17 d. 18 val. Didžiojoje scenoje vainikuos teatrinis šou, kurio epicentre transliacija per „Photo Booth“ programos prizmę „A-hole Fuckin Loser“ (N-16). Šis Izraelio trupės pasirodymas netelpa į žanro rėmus gerąja prasme – vaizdo ir minties šuolių variacijos sukuria individualius potyrius sukeliantį reginį.

„Per devynerius festivalio metus išaugo būrys sąmoningų teatro meno vartotojų, jeigu taip galima išsireikšti. Todėl ir festivalio programa gilėja ir skatina mąstyti arba kelti aktualius probleminius klausimus. Festivalio spektakliai būtent tokie. Man labai artima mąstančio ir mąstyti kviečiančio teatro vizija“, – teigia teatro generalinis direktorius E. Stancikas.

Dirbtuvės vyks net naktį

Festivalis „Nerk į teatrą“ neįsivaizduojamas be kūrybinių dirbtuvių ir ekskursijų. „Įdomių veiklų turėtų rasti ir teatro gurmanai, ir tik pradedantys varstyti teatro duris. Sudarydami programą, stengėmės, kad joje nestigtų interaktyvių veiklų įvairioms amžiaus grupėms, o kad būtų aiškiau – ji suskirstytas pagal amžiaus grupes: ikimokyklinukams, jaunimui, suaugusiems, šeimoms. Būtent šeštadienis rezervuotas šeimoms. Kadangi mūsų kolektyvas augina mažamečius, jausdami šį pulsą, pakvietėme tėvelius su vaikais į du spektaklius, o norinčius individualesnių užsiėmimų visai šeimai duris atvers didžiosios teatro butaforijos cechas ir jose vykstančios scenografijos arba fantazijos išlaisvinimo dirbtuvės. Visos festivalio dirbtuvės yra interaktyvios, skirtos pajausti, patirti išmėginti. Sezono metu sulaukiame daug dirbtuvių pageidavimų, bet tokia dirbtuvių įvairovę bei gausą galime pasiūlyti tik festivalio metu“, – teigia festivalio kuratorė Skaistė Jurėnė.

Viena festivalio diena – pažintinių ekskursijų diena. Jas ves aktoriai Ugnė Žirgulė, Artūras Sužiedėlis, administratorius Rimantas Štaras ir teatro vadovas Egidijus Stancikas.

Ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams skirtos žaismingos grimo, teatrinių žaidimų, modernaus šokio ir kitos dirbtuvės.

Pakilus dar vienu festivalio auditorijos laipteliu, suplanuotos teatro profesijų „matavimosi“ – režisieriaus, šviesų dailininko, scenografo – dirbtuvės ir netgi psichodramos užsiėmimas. Įvairiapusė veikla skirta kūrybinių kompetencijų trokštantiems vyresniųjų klasių mokiniams.

Šeštadienis (kovo 16 diena) – jau minėta šeimos diena – sensorinių, pojūčių lavinimo, vaizduotės žadinimo (patiems mažiausiems) ir scenografijos dirbtuvių, o dar nepailsusiems – 2500 žingsnių ekskursijos po teatro erdves.

Dirbtuves ves aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė, režisierius Povilas Makauskas, scenografė Marta Vosyliūtė, aktorius Gintautas Bejeris, judesio pedagogė Ema Senkuvienė, aktorė ir psichodramos specialistė Daiva Rudokaitė ir kiti.

Visiems, kam naktis yra įkvėpimo metas, skirtas renginys „Menas nemiega“ – kovo 15 d. vakarą prasidės net 6 valandas truksiantis kūrybinių ieškojimų ir atradimų seansas su Ignu Andriuškevičiumi (elektroninė muzika), Karolina Bielskyte (vaizdo projekcijos) ir Vilte Švarplyte (šiuolaikinis šokis). Dvi dirbtuvės skirtos specialiai mokytojams: psichodramos užsiėmimas su D. Rudokaite ir pasakų kūrimo su K. Savickyte-Damanskiene.

Festivalio pop-up programa

Pirmą kartą festivalio metu veiks jaunimo zona šalia teatro įsikūrusioje „Vero Cafe“ kavinėje. Joje bus galima ne tik pakelti tonusą kava, tačiau vyks ir pop-up festivalio renginiai: susitikimai su festivalio svečiais ir jų tiesioginės transliacijos teatro Feisbuko paskyroje, protmūšis teatro tema, aktorių iššūkis, stalo žaidimai ir Slemo poezijos dirbtuvės. „Festivalis, kuris didžiąja dalim skirtas jaunimui, yra ne tik teatro vadybos produktas – jo kūrime dalyvauja ir aktyvus, teatrą mylintis jaunimas. Norisi, kad ir jų idėjos praplėstų festivalio programą, virstų partizanine reklama ir panašiai. Kas kita, jeigu ne jaunimas, yra patys tikriausi šio festivalio vėliavnešiai“, – įsitikinusi A. Burovienė.

Bilietų kainos – labai draugiškos, o su dirbtuvių bilietu taikoma speciali bilieto kaina į festivalio spektaklius. Visą festivalio programą ir jaunimo zonos veiklas galima rasti specialiai festivaliui sukurtame internetiniame puslapyje www.nerkas.lt

Festivalį remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba, Izraelio ambasada Lietuvoje, trupių atvykimą remia fondas „Nordic Culture Point“ bei Bergeno miesto savivaldybė, „Ireland culture“.

Išnersite sausi, bet permirkę gaiviais teatro įspūdžiais.

Nacionalinio Kauno dramos teatro informacija 

 

 

1 d.

Penktadienis

18.00 val.

Keturi

NKDT kartu su UTOPIA teatru

Pagal V. Pelevino romano „Čiapajevas ir Pustota“ ištraukas

Vienos dalies spektaklis

Rež. Kamilė Gudmonaitė

Ilgoji salė

Trukmė

1.15

10 €

(moksl., stud. 5 €)

(N-16)

2 d.

Šeštadienis

12.00 val.

Kiškis pabėgėlis
Pagal L. Jakimavičiaus knygelę „Lapė ir kaliošai“

Vienos dalies muzikinis spektaklis vaikams

Rež. Agnė Sunklodaitė

Mažoji scena

Trukmė

1.00

5 €

(nuo 2 m.)

2 d.

Šeštadienis

18.00 val.

Natanas Išmintingasis

NKDT kartu su UTOPIA teatru

Gotthold Ephraim Lessing

Dviejų dalių spektaklis

Rež. Gintaras Varnas

SU TITRAIS ANGLŲ KALBA

Didžioji scena

Trukmė

3.30

7, 10, 15, 20, 30 €

3 d.

Sekmadienis

18.00 val.

Aš – Moljeras

Pagal Molière‘o komediją „Tariamas ligonis“ ir biografijos motyvus
Dviejų dalių komedija su užkulisių elementais

Sceninės adapt. aut. ir rež. Inesa Paliulytė

Didžioji scena

Trukmė 2.20

8, 10, 13, 15, 20 €

5 d.

Antradienis

19.00 val.

Palata
Pagal A. Čechov

Vienos dalies spektaklis

Rež. Rolandas Kazlas

Ilgoji salė

Trukmė

1.50

17 €

6 d.

Trečiadienis

18.00 val.

GASTROLĖS

 Hotel Universalis

Juozo Miltinio dramos teatras

Indrė Bručkutė

Dviejų dalių spektaklis

Rež. Augustas Gornatkevičius

Didžioji scena

Trukmė

2.30

13, 15 €

6 d.

Trečiadienis

19.00 val.

Palata
Pagal A. Čechov

Vienos dalies spektaklis

Rež. Rolandas Kazlas

Ilgoji salė

Trukmė

1.50

17 €

7 d.

Ketvirtadienis

18.00 val.

Biografija: vaidinimas
Max Frisch

Dviejų dalių spektaklis

Rež. Gintaras Varnas

Didžioji scena

Trukmė

2.50

6, 8, 10, 12 €

8 d.

Penktadienis

18.00 val.

Vėjas gluosniuose

Algirdas Landsbergis

Dviejų dalių spektaklis

RežGytis Padegimas

Ilgoji salė

Trukmė

1.50

18 €

9 d.

Šeštadienis

18.00 val.

PREMJERA

Kaunas Wi-Fi

Vienos dalies spektaklis anglų kalba

Rež. Ariel Sereni Brown

(Izraelis)

Rūtos salė

Trukmė

1.00

5, 10 €

nuo 16 m.)

10 d.

Sekmadienis

15.00 val.

Žydroji paukštė 

Maurice Maeterlinck

Dviejų dalių spektaklis visai šeimai

Rež. Vaidotas Martinaitis

Didžioji scena

Trukmė

2.00

6, 7, 8, 9 €
(nuo 7 m.)

10 d.

Sekmadienis

18.00 val.

PREMJERA

Kaunas Wi-Fi

Vienos dalies spektaklis anglų kalba

Rež. Ariel Sereni Brown

(Izraelis)

Rūtos salė

Trukmė

1.00

5, 10 € (nuo 16 m.)

12-17 d.

Antradienis-Sekmadienis

 

NERK Į TEATRĄ 2019

Tarptautinis interaktyvus teatro festivalis

www.nerkas.lt

     

12 d.

Antradienis

19.00 val.

PREMJERA

Kaunas Wi-Fi

Vienos dalies spektaklis anglų kalba

Rež. Ariel Sereni Brown (Izraelis)

Nuo 16 m.

Rūtos salė

Trukmė 1 val.

5,10  €

13 d.

Trečiadienis

10.30 val.

Aktoriaus diena teatre

Su aktore Ugne Žirgule

15-19 m.

Susitinkame prie paradinio įėjimo

Trukmė 1 val.

3 €

13 d.

Trečiadienis

11.30 val.

Aktoriaus diena teatre

Su aktoriumi Artūru Sužiedėliu

7-12 m.

Susitinkame prie paradinio įėjimo

Trukmė 1 val.

3 €

13 d.

Trečiadienis

12.30 val.

Teatro paslaptys ir užkulisiai

Su teatro vadovu Egidijumi Stanciku

7-12 m. 

Susitinkame prie paradinio įėjimo

Trukmė 1 val.

3 €

13 d.

Trečiadienis

13.30 val.

Teatro erdvės ir istorija senjorams

Su vyr. administratoriumi Rimantu Štaru

12-16 m.

Susitinkame prie paradinio įėjimo

Trukmė 1 val.

3 €

13 d.

Trečiadienis

14.00 val.

Kaunas Wi-Fi

Vienos dalies spektaklis anglų kalba

Rež. Ariel Sereni Brown (Izraelis)

Nuo 16 m.

Rūtos salė

Trukmė 1 val.

10; 5 €

14 d.

Ketvirtadienis

10.00 val.

  11.00 val

12.00 val.

Modernaus šokio dirbtuvės

Su šokėja Ema Senkuviene

Nuo 5 m. iki 10 m.

Tavernos salė

Trukmė 0.45

3 €

14 d.

Ketvirtadienis

10.00 val.

12.00 val.

Aplink pasaulį 2

Labai teatras

Muzikinis spektaklis vaikams

Rež. Agnė Sunklodaitė

Nuo 3 m.

Rūtos salė

Trukmė 0.55

3 €

14 d.

Ketvirtadienis

13.00 val.

14.30 val.

Teatriniai žaidimai

Su aktoriumi Gintautu Bejeriu

7-11 m.

Didžiosios scenos foje

Trukmė 1.00

3 €

14 d.

Ketvirtadienis

14.00 val.

15.30 val.

Grimo dirbtuvės

Su teatro grimuotojomis
7-11 m.

Susitinkame prie paradinio įėjimo

Trukmė 1.00

3 €

14 d.

Ketvirtadienis

17.00 val.

Pasakų kūrimo dirbtuvės

Su aktore Kristina Savickyte

Pradinio ugdymo pedagogams

Mažoji scena

Trukmė 1.30

3 €

15 d.

Penktadienis

10.30 val.

Teatro dirbtuvės "Protagonistas"

Su psichodramos specialiste Gintare Kazakevičiene

Tavernos salė

Trukmė 3.00

3 €

15 d.

Penktadienis

11.00 val.

13.00 val.

15.30 val.

Pasimatuok režisieriaus profesiją

Su režisieriumi Povilu Makausku

Nuo 12 m.

Ilgoji salė

Trukmė 1.00

3 €

15 d.

Penktadienis

11.00 val.

12.30 val.

Pasimatuok šviesų dailininko profesiją

Su šviesų dailininku Vladimiru Šerstabojevu

Nuo 12 m.

Mažoji scena

Trukmė 1.00

3 €

15 d.

Penktadienis

13.00 val.

15.00 val.

Pasimatuok scenografo profesiją

Su scenografe Marta Vosyliūtė

Nuo 12 m.

Dekoracijų gamybos cechas

Trukmė 1.30

3 €

15 d.

Penktadienis

13.00 val.

15.00 val.

Romeo ir Džiuljeta/Romeo&Juliet

Kompani13 (Norvegija)

Interaktyvus spektaklis anglų kalba

Rež. Lasse Åkerlund

Nuo 12 m.

Rūtos salė

Trukmė 0.45

5; 3  €

15 d.

Penktadienis

14.30 val.

Psichodrama – sielos veidrodis

Su psichodramos specialiste Daiva Rudokaite

5-12 kl. pedagogams

Mažoji salė

Trukmė 3.00

3 €

15 d.

Penktadienis

18.00 val.

Mindaugas

Šiaulių dramos teatras

Vienos dalies spektaklis

Rež. Nikolas Darnstädt (Vokietija)

Didžioji scena

Trukmė 2.00

10; 5 €

15 d.

Penktadienis

19 val.

Naktinės dirbtuvės „Menas nemiega“

Su Ignu Andriuškevičiumi, Karolina Bielskyte, Vilte Švarplyte

          Elektroninė muzika, vaizdo projekcijos ir šiuolaikinis šokis

(N-18)

Ilgoji salė 
Tavernos salė

(Kęstučio g.62)

Trukmė 6.00

3 €

16 d.

Šeštadienis

10.00 val.

11.00 val.

12.00 val.

7 intelektų lavinimo programa

Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras Tėveliams su vaikais nuo 5 iki 24 mėn.

Rūtos salė

Trukmė 0.40

6 €

16 d.

Šeštadienis

13.00 val.

14.00 val.

15.00 val.

Pojūčių užsiėmimas

Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras

Tėveliams su vaikais nuo 1 iki 3 m.

Rūtos salė

Trukmė 0.40

6 €

16 d.

Šeštadienis

10.30 val.

12.00 val.

Plūduriuoki/Float

Kompani13 (Norvegija)

Vienos dalies spektaklis be žodžių

Rež. Steinar Thorsen

Nuo 4 m.

Mažoji scena

Trukmė 1.00

5; 3 €

16 d.

Šeštadienis

11 val.

13 val.

Dirbtuvės šeimai „Vaizduotė ir fantazija“

Su aktore Kristina Savickyte

Šeimoms su 3-6 m. ir 6-12 m. vaikais

Tavernos salė

Trukmė 1.00

6 €

16 d.

Šeštadienis

11.00 val.

13.00 val.

Scenografijos dirbtuvės šeimai

Su scenografe  Marta Vosyliūtė

Šeimoms su 3-6 ir 7-12 m. vaikais

Dekoracijų gamybos cechas

Trukmė 1.00

6 €

16 d.

Šeštadienis

15.00 val.

17.00 val.

Skrajojančios plunksnelės/Strange Feathers

Fidgetfeet (Airija)

Oro akrobatikos spektaklis be žodžių

Prieš spektaklį vyks 20 min. kaukių gamyba

Rež. Chantal McCormick, Tinna Grétarsdóttir

Nuo 18 mėn. iki 7 m.

Didžioji scena

Trukmė 1.00

5; 3 €

16 d.

Šeštadienis

17.30

18.00

18.30

2500 žingsnių po teatro erdves

Ekskursija po užkulisius

Nuo 7 m.

Susitinkame prie paradinio įėjimo

Trukmė 1.00

3 €

17 d.

Sekmadienis

18 val.

A-Hole Fuckin Loser

Izraelis

Vienos dalies spektaklis su surtitrais anglų kalba

Rež. Ariel Sereni Brown

Nuo 16 m.

Didžioji scena

Trukmė 1.00

10;5 €

             

12 d.

Antradienis

14.00 val.

Balta drobulė
Aušra Marija Sluckaitė

Dviejų dalių drama pagal Antaną Škėmą
Rež. Jonas Jurašas

Didžioji scena

Trukmė

2.50

6, 8, 10, 12 €

13 d.

Trečiadienis

18.00 val.

Balta drobulė
Aušra Marija Sluckaitė

Dviejų dalių drama pagal Antaną Škėmą
Rež. Jonas Jurašas

Didžioji scena

Trukmė

2.50

6, 8, 10, 12 €

19 d.

Antradienis

18.00 val.

Silva

Kauno valstybinis muzikinis teatras

Imre Kálmán

Dviejų dalių operetė

Rež. Rūta Bunikytė

Didžioji scena

Trukmė

3.00

 

19 d.

Antradienis

18.00 val.

Žemės ar moters

Juozas Tumas-Vaižgantas

Vienos dalies komedija

Rež. Tomas Erbrėderis

Mažoji scena

Trukmė

1.00

9 €

20 d.

Trečiadienis

18.00 val.

Silva

Kauno valstybinis muzikinis teatras

Imre Kálmán

Dviejų dalių operetė

Rež. Rūta Bunikytė

Didžioji scena

Trukmė

3.00

www.dramosteatras.lt

20 d.

Trečiadienis

19.00 val.

Palata
Pagal A. Čechov

Vienos dalies spektaklis

Rež. Rolandas Kazlas

Ilgoji salė

Trukmė

1.50

17 €

21 d.

Ketvirtadienis

19.00 val.

GASTROLĖS

Ledo vaikai

Lietuvos Nacionalinis dramos teatras

Pagal Birutės Mar tėvų prisiminimus

Vienos dalies spektaklis

Rež. Birutė Mar

Mažoji scena

Trukmė

1.20

8 €

 (N-14)

22 d.

Penktadienis

19.00 val.

GASTROLĖS

Voicekas

Lietuvos Nacionalinis dramos teatras

Pagal Georg Büchner

Vienos dalies spektaklis

Rež. Antanas Obcarskas

Didžioji scena

Trukmė

1.30

8-13 €

22 d.

Penktadienis

19.00 val.

Palata
Pagal A. Čechov

Vienos dalies spektaklis

Rež. Rolandas Kazlas

Ilgoji salė

Trukmė

1.50

17 €

23 d.

Šeštadienis

14.00 val.

Astrida

Pagal A. Lindgren biografiją ir kūrybą

Dviejų dalių spektaklis visai šeimai

Rež. Inesa Paliulytė

Didžioji scena

Trukmė

2.20

3, 4 €

(nuo 5 m.)

24 d.

Sekmadienis 

12.00 val.

Anderseno gatvė
Pagal H. Ch. Andersen biografiją ir kūrybą

Vienos dalies spektaklis vaikams

Rež. Inesa Paliulytė

Ilgoji salė

Trukmė 1.00

5 €
(nuo 3 m.)

24 d.

Sekmadienis 

17.00 val.

Hamletas
William Shakespeare
Dviejų dalių spektaklis 
Rež. Vidas Bareikis

Didžioji scena

Trukmė

3.30

6, 8, 12, 14, 16 €
(N-16)

26 d.

Antradienis

18.00 val.

Skėriai
Biljana Srbljanovič

Dviejų dalių tragikomedija

Rež. Rolandas Atkočiūnas

Ilgoji salė

Trukmė

2.50

11 €

28 d.

Ketvirtadienis

18.00 val.

PREMJERA

Pavojingi ryšiai

Christopher Hampton

Rež. Agnius Jankevičius

Rūtos salė

www.dramosteatras.

www.dramosteatras.lt

29 d.

Penktadienis

18.00 val.

PREMJERA

Pavojingi ryšiai

Christopher Hampton

Rež. Agnius Jankevičius

Rūtos salė

www.dramosteatras

www.dramosteatras.lt

30 d.

Šeštadienis

18.00 val.

Getas

NKDT kartu su UTOPIA teatru
G. Varnas, D. Čepauskaitė pagal Joshua Sobol

Dviejų dalių spektaklis

 Rež. Gintaras Varnas

SU TITRAIS ANGLŲ KALBA

Didžioji scena

Trukmė

3.50

10, 15, 20, 30 €

31 d.

Sekmadienis

12.00 val.

Labas, Lape!

Pagal E. Daciūtės pasaką „Laimė yra lapė“

Vienos dalies spektaklis vaikams

Rež. Eglė Kižaitė

Mažoji scena

Trukmė 1.00

8 €
(nuo 5 m.)

31 d.

Sekmadienis

18.00 val.

PREMJERA

Pavojingi ryšiai

Christopher Hampton

Rež. Agnius Jankevičius

Rūtos salė

www.dramosteatras.

www.dramosteatras.lt

 

 

 

 

Su geriausiais linkėjimais,

 

Jolanta Garnytė-Jadkauskienė

Nacionalinio Kauno dramos teatro

atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida

Tel. +370 37 324205

Mob.tel. +370 687 52649

[email protected]

www.dramosteatras.lt