Švęskime tikras Kalėdas drauge!

Besiruošiant gražiausioms šventėms metuose Kaunas kviečia visus drauge pasvarstyti, kas yra tikros Kalėdos? Jaukios akimirkos su brangiausiais žmonėmis? Mandarinų ir cinamono kvapas? Dienos, kuomet nereikia į darbus? Galbūt šiugždančio sniego garsas? O gal Kalėdos ateina tada, kada joms ruošiesi ypatingai?

Šiomis dienomis Kauno miesto savivaldybės komanda filmuoja reportažą, kurio pagrindiniai herojai tie, kurie tiesiogiai prisidėjo prie šventinės atmosferos kūrimo mieste. Planuojama nufilmuoti per 15 skirtingų vietų, kuriose kauniečiai gamins arba įrengs pagrindinės miesto eglės konstrukcijas, atvirukus, reklamas, saldumynus, papuošimus ir kitus kalėdinius rekvizitus. Taip norima padėkoti jiems už skirtą laiką ir tuo pačiu parodyti, kiek daug žmonių sukuria tikrų Kalėdų stebuklą mieste.

Lapkričio 15 d. projekto organizatoriai apsilankė Kauno samariečių bendruomenėje, kurioje Neįgaliųjų dienos centro ir vaikų dienos centro „Užuovėja“ dalyviai įamžino savo indėlį, gaminant Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros kiemelio šventinius papuošimus.

Džiugu, kad galėjome prisidėti prie tikrų Kalėdų kūrimo mieste. Tikime, kad ši šventė taps tikra švente!

Posted in LSB Kauno skyrius - Naujienos.